WARTO WIEDZIEĆ

"Bene Meritus"

07.06.2024


Mamy zaszczyt poinformować, że nasze dwie koleżanki pielęgniarki zostały uhonorowane odznaczeniami za codzienny trud i zaangażowanie, za wrażliwość, empatię i profesjonalizm zawodowy oraz szerzenie zasad etyki zawodowej.

W dniu 17.05.2024r ten fakt miał miejsce we Wrocławiu w Impart Centrum, gdzie Pani Małgorzata Kiełb pielęgniarka DWOMP Oddział CMJ ul. Joannitów otrzymała odznaczenie „Bene Meritus” przyznane przez Dolnośląską Radę Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu.A w dniu 22.05.2024r w Wałbrzychu, a dokładnie na Zamku Książ miało miejsce wręczenie przez Okręgową Radę Pielęgniarek i położnych w Wałbrzychu odznaczenia „Złotego Czepka” Pani Krystynie Wrzochal emerytowanej pielęgniarce DWOMP Oddział w Wałbrzychu.
Gratulujemy Koleżanki jesteście dumą naszego Ośrodka.

 
17.05.2022


To już kolejne Panie Jolanta Dąbrowska, Ewa Głowacka pielęgniarki DWOMP Oddział OLK we Wrocławiu, które zostały uhonorowane odznaczeniem „BENE MERITUS” W dniu 17.05.2022r podczas uroczystości wręczenia orderów zorganizowanej przez DOIPiP we Wrocławiu, mogliśmy cieszyć się i być dumni z naszych zasłużonych koleżanek Pielęgniarek. GRATULUJEMY!
09.07.2019


Pragniemy poinformować, że Panie Maria Sitnik i Krystyna Rybarczyk, pielęgniarki DWOMP Oddział Lubin w dniu 13.05.2019r, podczas uroczystości zorganizowanych przez DOIPiP we Wrocławiu związanych z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej zostały uhonorowane za wyróżniającą postawę zawodową i upowszechnianie zasad etyki zawodowej w swojej codziennej pracy odznaczeniem „Bene Meritus” - „Słusznie Zasłużony”Kontakt
Badania uczniów, studentów...
Wykaz placówek, w których badani są uczniowie
Stanowisko w sprawie badań profilaktycznych
Biuletyn Informacji Publicznej
© 2011 Dolnośląski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Designed by INSPIRE5